Kontakta oss

Team Kunskap & Framtid

Har du tänkt besöka mässan och har frågor om biljetter mm.? Vänligen mejla till: info@kunskapframtid.se

Maria Wimnell
Affärsansvarig
maria.wimnell@svenskamassan.se
Tel: +46 31-750 89 01
Kontakta Maria om ni vill medverka genom t.ex. ett samarbete, som föreläsare eller skapa aktiviteter.

Gunilla Selse
Försäljningsansvarig
gunilla.selse@svenskamassan.se
Tel: +46 31-708 80 01
Kontakta Gunilla om du vill diskutera ett deltagande på Kunskap & Framtid.


Maria Raketic
Projektkoordinator
maria.raketic@svenskamassan.se
Tel: +46 31-708 82 58
Kontakta Maria om du har praktiska frågor med din mässplanering, planeringsverktyget Utställarservice Online, samt hur du kan marknadsföra dig gentemot kunder och besökare till din monter.


Sofia Gallagher
Marknadsansvarig
sofia.gallagher@svenskamassan.se
Tel: +46 31-708 80 84
Kontakta Sofia Gallagher när det gäller samarbeten med media och influencers och övriga frågor kring marknadsföringen av mässan.

Valentina Arvidsson
Projektledare
valentina.arvidsson@svenskamassan.se
Tel: +46 31 708 84 12
Intern projektledning på Svenska Mässan.

Eva Enoch
Monterservice
eva.enoch@gothiatowers.com
Tel: +46 31-708 85 05
Kontakta Eva Enoch när det gäller inredning i din monter.